KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257066

nr 1425 7066

Arvid Nilsson

(1914-1981), Sverige

Oljemålning, Fiskare. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 64x70 cm

Arvid Nilsson, svensk målare född i Torhamn 1914, död i Stockholm 1981.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 18:45:15

18/10 18:40:16 1      Vinnande bud

Arvid Nilsson

Läs mer om Arvid Nilsson